OpenTTD-Hungary Honlapcsoport
Bejelentkezs / Login
Felhasznlnv:

Jelsz:
SgSg
Regisztrci
Elfelejtettem a jelszt
 
Fmen / Main menu
 >> Foldal / Home
 >> OTTD-Hungary Site
 >> OTTD-Hungary Blog (J)
 >> OTTD-Dunajvros Team
 >> OpenTTD-Dunaferr Studio
 >> OpenTTD-Galeria
 >> SimCity4-Hungary Site
 >> Andromeda-Hungary
Kapcsolat / Contact
 >> Frum / Forums
 >> Zrt chat / Members chat
 >> Szerkesztsg / Editorial
Tartalom / Content
 >> Letltsek / Downloads
 >> Hrek / News

 

Statisztika / Statistics
Induls: 2008-11-30
 
zenfal / Chat
Hello to everybody! If you want to write a message here, at the "nv" you need to write your name, and at "zenet" you write your message.
Nv:

zenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 

free counters

 

 
Zrt-/ Closed-chat online:

Belps a Zrt-Chatre

 

Google PageRank

Free Air Plane MySpace Cursors at www.totallyfreecursors.com
 
 
Report 02 Koresz

<


2008.11.26. 18:00
Riport!

xuxu: Kedves Koresz! Emlkszel mg r, hogy mi a nem rgen bezrt els szm OTTD-s portlon ismerkedtnk ssze?
Koresz: Igen.
xuxu: Sokat vitatkoztunk s veszekedtem veled, mert nem rtettelek (egy kzbestett, vagy nem kzbestett e-mail miatt). Ugye ez is igaz?
Koresz: Igen.
xuxu: Te voltl az velem egytt, aki mindkt site-on (j-csaba s Nohab-King) megjelentl s kitart, lland ltogat voltl.
Koresz: Igen.
xuxu: Ma mr ltom, hogy ms lapokon is megjelensz. Azt gondolom, hogy rdekel az OTTD sorsa. Mi inspirl erre?
Koresz: rdekel, mert szeretem ezt a jtkot. Azrt, mert szeretek rdekldni az jdonsgokrl.
xuxu: Ezt n megrtem. Talltl itt bartokat?
Koresz: Talltam egy prat.
xuxu: n is s fj, hogy elvesztettem ket! Mond Neked ez a nv valamit, hogy Oklmrnk?
Koresz: Egy nagyon j jtkos volt szerintem, de nem nagyon beszltem vele.
xuxu: s KIRGA (dvid nven volt ott)?
Koresz: Nem tudom.
xuxu: Most is admin, ha jl tudom Nohab-King homepagjn.
Koresz: Nem tudok rla.
xuxu: Nem, baj. Indiszkrt krds kvetkezik! Tged nem bnt, hogy az els szm lap bezrt?
Koresz: Nem.
Koresz: Kicsit bnt, mert volt sok j letlts.
xuxu: n is gy vagyok vele. rlk azonban, hogy Nohab-King tovbb viszi a hagyomnyokat! Te is gy vagy ezzel?
Koresz: gy vagyok n is ezzel.
xuxu: NLTiger erfesztseit is pozitvan rtkeled?
Koresz: Igen.
xuxu: Helyesnek tartod, hogy tbb magyar lap is mkdik (NLtiger, Rent, Nohab-King)?
Koresz: Igen. De egynek nem rlk, az Rent.
xuxu: Addik a krdsem! Mirt?
Koresz: Mert nem nagyon szeretem a befejezetlen scn-ket..
xuxu: Ht n sem. Felteszek egy utols krdst, ami remlem nem indiszkrt. Egyetlenegy scn-t talltam a Te tolladbl. Mirt nem publiklsz?
Koresz: Minek publikljak?
xuxu: Ezt a vlaszt nem rtettem. Ha nem minek, akkor valakiknek.
Koresz: Egyszeren nem szeretek publiklni.
xuxu: Ksznm az interjt!
Koresz: Szvesen.

Mg nincs hozzszls.
 

Ha érdekelnek az animék,mangák,videojátékok, japán és holland nyelv és kultúra, akkor látogass el a személyes oldalamra.    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168 Hívjon!    *****    Könyves oldal - Ágica Könyvtára - ahol megnézheted milyen könyveim vannak, miket olvasok, mik a terveim...    *****    Megtörtént Bûnügyekkel foglalkozó oldal - magyar és külföldi esetek.    *****    Why do all the monsters come out at night? - Rose Harbor, a város, ahol nem a természetfeletti a legfõbb titok - FRPG    *****    A boroszkányok gyorsan megtanulják... Minden mágia megköveteli a maga árát. De vajon mekkora lehet ez az ár? - FRPG    *****    Alkosd meg a saját karaktered, és irányítsd a sorsát! Vajon képes lenne túlélni egy ilyen titkokkal teli helyen? - FRPG    *****    Mindig tudnod kell, melyik kiköt&#245; felé tartasz. - ROSE HARBOR, a mi városunk - FRPG    *****    Akad mindannyijukban valami közös, valami ide vezette õket, a delaware-i aprócska kikötõvárosba... - FRPG    *****    boroszkány, vérfarkas, alakváltó, démon és angyal... szavak, amik mind jelentenek valamit - csatlakozz közénk - FRPG    *****    Why do all the monsters come out at night? - Rose Harbor, a város, ahol nem a természetfeletti a legfõbb titok - FRPG    *****    why do all monsters come out at night - FRPG - Csatlakozz közénk! - Írj, és éld át a kalandokat!    *****    CRIMECASESNIGHT - Igazi Bûntényekkel foglalkozó oldal    *****    Figyelem, figyelem! A második vágányra karácsonyi mese érkezett! Mesés karácsonyt kíván mindenkinek: a Mesetáros    *****    10 éves a Haikyuu!! Ennek alkalmából részletes elemzést olvashatsz az anime elsõ évadáról az Anime Odyssey blogban!    *****    Ismerd meg az F-Zero sorozatot, a Nintendo legdinamikusabb versenyjáték-szériáját! Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    Advent a Mesetárban! Téli és karácsonyi mesék és színezõk várnak! Nézzetek be hozzánk!    *****    Nagyon pontos és részletes születési horoszkóp, valamint 3 év ajándék elõrejelzés, diplomás asztrológustól. Kattints!!!!    *****    A horoszkóp a lélek tükre,egyszer mindenkinek érdemes belenézni.Keress meg és én segítek értelmezni a csillagok állását!    *****    HAMAROSAN ÚJRA ITT A KARÁCSONY! HA SZERETNÉL KARÁCSONYI HANGULATBA KEVEREDNI, AKKOR KATT IDE: KARACSONY.GPORTAL.HU